Відгуки


У мене стоїть Stropuva S20. Встановлювали фахівці з інтернет магазину. В інтернеті читав, що якщо неправильно зробити обв'язку і установку можуть виникнути проблеми. У мене все добре. Завантаження раз на добу, навіть рідше. Котел не димить, не вимагає особливої уваги.

Взяв котел Стропува, хоча довго сумнівався. Ціна трохи кусається. До цього визнавав тільки німецького виробника. В котел кидаю вугілля, і в цьому вся загвоздка. Закинув і забув, горить днів 5, в будинку постійно тепло. По-друге він енергонезалежний. У нашому селі інколи бувають перебої з електропостачанням, тому для мене це дуже важливо. Загалом ціна виправдалася.

3й рік користуюся Стропува 40 універсал, проблем ніяких не виникло. Топлю тільки дровами, хоча котел всеїдний але вугілля потрібне хороше. Обв'язка котла своя - не по інструкції. Працює і при природній циркуляції і при примусовій. В принципі, мене радує в котлі то, що раз в день підійшов до котла і забув.

Купив недавно котел Стропува 20 універсал . Спочатку виникла проблема з димом - проникав у помешкання. Як виявилося неправильно була зроблена обв'язка. Проблему усунули - зараз все працює на відмінно. Топлю дровами, але є один нюанс. Дрова потрібно використовувати не сирі, так як сильно забруднюється димар, а очищення його - не найприємніше заняття. В цілому котлом повністю задоволений

З чоловіком купили котел Стропува Універсал. Так як чоловік часто їздить у відрядження - це відмінний варіант для нас. Не потрібно часто підходити до котла. Я можу кілька днів не думати про нього. У будинку стабільно тепло і при -5 і при -20. Ми залишилися задоволені покупкою.

Користуюся Стропува 20 універсал уже півроку. Особливих нарікань до котла немає. У нас не було можливості проводити газ, вирішили зупинитися на твердопаливному котлі. Керувати котлом просто, виставляєш температуру і все. Чистити котел зручно - не потрібно багато зусиль. Що стосується палива - використовую дрова, і вологі в т.ч, результат звичайно гірше, але котел справляється на тверду 4ку.

Коли у мене стояло питання покупки твердопаливного котла, рідко де можна було знайти коментар з приводу цих котлів. Зважився на покупку Стропува40 універсал, і скажу вам чесно - вона себе виправдала. Газ неймовірно дорогий зараз і використовувати дрова набагато вигідніше. Вистачає одного завантаження приблизно на добу, іноді більше іноді менше, залежно від погоди на вулиці. Але в цілому я залишився дуже задоволений.