FAQ

                                                                                           Частые вопросы

Наскільки ефективно застосовувати метод верхнього горіння палива на практиці?

Принцип верхнього горіння палива в твердопаливних котлах Stropuva дозволяє спалювати однакову кількість палива в порівнянні з іншими твердопаливними котлами в 2-3 рази довше. У котлах Stropuva тепло, що виділяється від палива, надходить у систему поступово, в міру необхідності. Так зване «зайве» тепло не виробляється, і не викидається в акумулюючі ємності. Тепло виробляється рівно в тому обсязі, який необхідний для обігріву приміщення на заданій температурі на виході котла. Інтенсивність горіння палива регулюється за допомогою бітепловой пластини. При зниженні температури на поворотній трубі бітеплова пластина відчиняє  клапан для подачі повітря для збільшення інтенсивності горіння, і навпаки.

Як опалити будинок, коли на вулиці + 10 ... + 5? Як змусити котел подавати в систему 40-45С °?

У технічних характеристиках всіх твердопаливних котлів позначається мінімальна температура на виході 55-60С °. Із за різниці температур всередині котла і води, яка надходить у систему виділяється волога, яка негативно впливає на матеріал теплообмінника. Температура, вище якої цей процес не відбувається називається «точка роси» і становить приблизно 50-55С °. Котел Stropuva також має подібну проблему, але за допомогою додаткового вузла розподілу потоків, який встановлюється в систему обв'язки в систему може подаватися температура нижче 60 градусів.

Як горить свіжо спиляне дерево або як впливає вологість дерева на якість обігріву приміщень?

Вологість деревини прямо пропорційно впливає на якість опалення приміщень. Свіжо спиляне дерево все таки горить, але погано. Використовуючи сирі дрова температура не підніметься більше ніж на 50 градусів і до того ж, зменшується час горіння на одній закладці палива. Внаслідок використання вологої деревини на стінках котла і на димовій трубі залишається більше продуктів згоряння, що створює додаткову проблему з очищенням котла, і негативно впливає на навколишнє середовище. Для ефективної та економічної роботи котла необхідно запасатися деревиною заздалегідь, зберігати її під навісом, і забезпечити хорошу циркуляцію повітря. Твердопаливні котли Stropuva не змусять вас задумуватися про вологість дров. У твердопаливних котлах Stropuva в якості палива можна використовувати будь яке дерево, навіть свіжо спиляне. Така універсальність у виборі палива досягається за допомогою примусової подачі повітря в зону горіння. Хоча основне правило рекомендовано для всіх твердопаливних котлів - чим вологіше дрова, тим менше тепловіддача і тривалість горіння.

Чи правда що при неправильній установці і експлуатації твердопаливних котлів Stropuva є можливість перегріву і вибуху агрегату?

За всю історію виробництва та експлуатації котлів Stropuva невідомо жодного випадку вибуху котла. На сьогоднішній день конструкція котла повністю безпечна, при багаторазових навантаженнях і перевищенні тиску котел стискається всередину. При правильній експлуатації і своєчасній очистці котла – вони є абсолютно безпечні і не наражають на ризик ні людей, ні навколишнє середовище.