Оплата та доставка

Спеціалізований інтернет-магазин стропува.com.ua створений для максимально комфортної оплати і доставки котлів Stropuva з заводу безпосередньо до кінцевого споживача. Ми зробили все, щоб кожен клієнт міг зручно і швидко оплатити і отримати свою покупку. 

  • Хочете забрати товар особисто? Можна приїхати в наш магазин, розплатитися готівкою і негайно отримати замовлення. 
  • Перебуваєте в іншому місті? Замовте доставку за допомогою компанії «Нова Пошта». Розплатитеся готівкою в офісі компанії після перевірки відсутності пошкоджень на товар або вручите готівкові кур'єру перевізника, який привезе вантаж прямо в зазначений час і місце. 
  • Віддаєте перевагу безготівковій оплаті? Візьміть у консультанта дані рахунка, перераховуйте гроші і замовлення буде відправлено після надходження грошей на рахунок.
  • Маєте рахунок в Приватбанку? Тепер є відмінна можливість використовувати клієнт - банкінг Приват24. Перераховуйте гроші, а ефективна робота процесингових служб зробить втрати часу на обробку платежу мінімальними. Отримуйте товар швидко без найменших занепокоєнь .
  • Користуєтеся електронними грошовими знаками? Ми пропонуємо оплатити товари за допомогою Вебмані . Це дуже швидкий і зручний спосіб , можна зробити покупку, навіть не встаючи з-за комп'ютера. І товар негайно відправиться до свого нового господаря.

Ми реалізуємо дуже зручні способи доставки. Де б не знаходився клієнт, наш відділ логістики робить все, щоб забезпечити мінімум часу на оформлення та доставку продукції.

  • Перебуваєте в одному місті з нами? Можете приїхати до нас особисто і забрати товар, а можете замовити кур'єрську доставку за потрібною адресою.
  • Ми доставляємо товари по всій Україні в будь-яке місто. Працюємо з усіма поширеними компаніями - «Нова Пошта», «Делівері», «Ін-Тайм», «Нічний Експрес».
Не потрібно турбуватися про складність розрахунку послуг перевізника, упаковку та інші дрібниці. Ми зробили все - доставка повністю безкоштовна, покупець всього лише оплачує ціну, названу консультантом або зазначену на сайті.