Конструкція котлів Stropuva S і Stropuva S - універсал

15 років тому литовський інженер Едмундас Шрупайтіс створив унікальний на той час агрегат - твердопаливний котел Stropuva. Інноваційна технологія спалювання палива і універсальна конструкція стали революцією в котлобудівельній промисловості.

Унікальний спосіб тривалого горіння

На сьогоднішній день більшість твердопаливних котлів працюють за принципом традиційного спалювання палива, але в Stropuva застосований зовсім новий і незвичний спосіб верхнього горіння палива. Цей спосіб можна порівняти з запаленим сірником. Коли сірник нахилений вниз, полум'я швидше спалює її, але коли сірник перевернути вертикально полум'я буде спалювати її поступово, по мірі згорання верхніх шарів. Верхнє спалювання передбачає спалювання лише верхніх шарів палива, а нижні шари підготовляються до спалювання - нагріваються і сушаться. Цей процес дозволяє значно зменшити витрату усіх видів палива: вугілля, деревини, брикетів. Ця технологія була застосована в котлах Stropuva і дозволяє довше спалювати одне і те ж кількість палива.

Особливості конструкції котлів Стропува Для реалізації ефективної роботи котла була змінена конструкція котла. Для рівномірного розподілу повітря фахівцями був розроблений вузол телескопічного розподільника. Для рівномірного тиску, який створюється теплоносієм, розподільник перероблений на циліндричну форму. Така форма також створює додаткову безпеку при різкому підвищенні тиску.

 

Переваги твердопаливних котлів тривалого горіння Stropuva:

  • Рекордно високий рівень ККД серед твердопаливних котлів - більше 90%
  • Максимально тривале горіння палива - до кількох діб
  • Проста і зручна експлуатація, і очистка
  • Безпека та надійність в ескплуатаціі

У комплектацію котла також входить контрольно-регулююча апаратура, яка дозволяє управляти роботою котла, стабілізувати спалювання палива і забезпечити безпеку роботи.

 

 гарантия на котел стропува