Основні переваги твердопаливних котлів тривалого горіння Stropuva S і Stropuva S універсал

При покупці твердопаливного котла одним з основних факторів при виборі є ринкова вартість основного енергоносія. І хоча більшість твердопаливних котлів поступаються перед газовими або електричними котлами, Stropuva S і Stropuva S універсал все ж економічно більш вигідні перед вищезгаданими котлами. 

длительность горения

Основні вигоди та особливості експлуатації котлів тривалого горіння Stropuva S і Stropuva S універсал:

Основні інноваційні рішення, присутні в конструкції Stropuva S і Stropuva S універсал - це велика тривалість горіння, економічність і пожежобезпечність.

Тривалість горіння забезпечується процесом верхнього спалювання палива. Паливо починає горіти зверху, в той же самий час паливо внизу тільки прогрівається, і спалюється тільки після повного спалювання верхнього шару. Контролює спалювання повітророзподілювач, який не дозволяє спалювати все паливо одночасно. На одному завантаженні палива (вугілля) котел може пропрацювати до 7 діб і на дровах до 36 годин.

В Stropuva S і Stropuva S універсал в якості палива може використовуватися дерев’яні відходи, тріска, пелети, та інші відходи деревообробної промисловості. Завдяки цій можливості витрати палива скорочуються майже в 2 рази. В порівнянні з більшістю твердопаливних котлів, ККД яких становить 80-85% ККД Stropuva S і Stropuva S універсал становить рекордні 90%. Більше того, запасаючи паливо весною, коли ринкова вартість палива значно нижча в порівнянні з отоплюючим сезоном, можна також заощадити кошти.

Біметалічний регулятор тяги дозволяє регулювати внутрішню температуру котла. Корпус котла виготовлений з жароміцної котельної сталі і ізольований товстим шаром мінеральної вати, що дозволяє уникнути теплових опіків при експлуатації котла і мінімізувати теплові втрати.

Додаткові опції твердопаливних котлів тривалого горіння Stropuva S і Stropuva S універсал:

Котли Stropuva працюють в системі з природною і примусової циркуляції теплоносія. Котли Stropuva можуть працювати як автономно, так і в комбінації з іншими котлами. Конструкція котла передбачає підключення системи водяного опалення та нагріву води, а також може використовуватися для обігріву підлог. Широка лінійка потужностей дозволяє опалити приміщення побутового та промислового призначення площею до 500м2.

Виробник гарантує роботу котла протягом 5 років, а унікальна технологія спалювання палива захищена Європатентомгарантия на котел стропува