Твердопаливні котли тривалого горіння Stropuva

Котли на твердому паливі даної торгової марки були створені для споживачів, які прагнуть комфортного опалення котлом на твердому паливі. Адже, зважаючи на економічно нестабільну ситуацію в країні та постійне зростання ціни на газ, побутові твердопаливні котли набирають все більшу актуальність. Котли тривалого горіння Stropuva порівняно з іншими опалювальними пристроями мають досконалі технічні характеристики та дивують простотою в експлуатації. До основних переваг даних твердопалиних котлів можна віднести тривалий час горіння, завдяки великій камері для закладки палива та верхній спосіб згорання палива (ККД-90%), це набагато ефективніше в порівнянні з простим методом.

В асортименті компанії Стропува представлені твердопаливні котли на дровах та котли комбіновані. Якщо Ви вирішили обрати дерево та відходи з деревини основним видом палива, то чудовим варіантом буде купити котел на дровах – Stropuva S7, S10, S20, S40. Такі дров’яні котли позбавлені важких автоматизованих систем управління і можуть працювати на одній закладці до 30 годин. Комбіновані котли – це твердопаливні котли довготривалого горіння, для яких в якості палива можна підібрати не лише деревину, а й вугілля, торф, різні паливні брикети - Stropuva S10U, S20U, S40U. Так як і котли на дровах, вони не потребують частої уваги людини, оскільки, використовуючи вугілля для опалення, ці твердопаливні котли здатні самостійно працювати до 5 діб.

Твердопаливні котли опалення Стропуваце не лише котли довготривалого горіння, а й енергозберігаючі котли. Завдяки застосуванню принципу верхнього горіння ці котли на твердому паливі здатні економити паливні ресурси й електроенергію, і при цьому ж досягати високий рівень ККД, що слідує виділенню та збереженню максимуму тепла.

Важливе значення має також те, чи є обраний твердопаливний котел тривалого горіння екологічним та простим в обслуговуванні. Котел Stropuva не накопичує на стінках відкладення зі смоли, що свідчить про ретельне згорання палива й забезпечення чистоти навколишнього середовища. До того ж такий котел на тверде паливо достатньо чистити й видаляти попіл всього 2 рази на місяць.

Твердопаливні котли Стропува можуть слугувати близько 25 років, адже це стальні котли, в яких місце горіння постійно змінюється зверху вниз, захищаючи та обмежуючи корпус від високої температури. Такі опалювальні котли абсолютно безпечні, оскільки в схемі роботи передбачено, що в разі перевантаження котел Стропува не вибухне, а стиснеться всередину.

Завдяки високій якості та ефективності продукції компанія Stropuva розширює свої кордони. Тепер на українському ринку популярні не лише польські, Чеські твердопаливні котли, а й українські котли на твердому паливі. Адже з 2013 року на спільному підприємстві Стропува-Україна виготовляються твердопаливні котли українського виробництва, які використовують таку ж конструкцію і такі ж матеріали при виробництві, що й твердопаливні котли довгого горіння литовського виробництва. До того ж, використовуючи високоякісний метал та сучасне обладнання, українські котли твердопаливні досягли широкомасштабного розвитку й популярності завдяки помірній ціні.

На сьогодні котли для опалення, а особливо твердопаливний котел тривалого горіння, досягає все більшого попиту серед споживачів, тому виробники цієї галузі створюють необхідні умови, щоб твердопаливні котли купити на ринку не викликало особливих труднощів. Проте, на жаль, не всі опалювальні котли є доступними за ціновим критерієм.

Купити котел на тверде паливо Ви зможете в любому регіоні України, адже ми доставляємо котли по всій Україні: Київ, Житомир, Запоріжжя, Рівне, Донецьк, Кривий Ріг, Суми, Харків, Миколаїв, Луцьк, Дніпропетровськ, Одеса, Вінниця, Львів, Ивано-Франківськ, Черкаси, Хмельницький, Полтава, Чернівці, Луганськ и т.д.

Компанія Стропува виготовляє котли на твердому паливі ціна яких приємно дивує, тому купити твердопаливний котел тривалого горіння – означає не лише забезпечити себе надійним та результативним опалювальним пристроєм, а й заощадити грошові ресурси на паливі задяки їх ефективності. 
 гарантия на котел стропува